Psychoterapia indywidualna

psychoterapia łódź

Terapia par

i małżeństw

Terapia rodzin

psychoterapia łódźdobry psychoterapeuta łódźdobry psycholog łódźterapia par łódźterapia małżeństw łódź

Przekaż 1%

swojego podatku

na Fundację

Droga do Domu

 

terapia rodzin łódźdobry psychoterapeuta łódźdobry psycholog łódźłódź psychoterapiałódź terapia rodzinnaAdobe Systems

Grupy

Warsztaty

Oferta dla psychoterapeutów

Każda para przeżywa lepsze i gorsze chwile. Każda z nich mierzy się z niejednym kryzysem. Część z nich jednak trudno jest rozwiązać samodzielnie. Być może trudno Wam realizować wspólne cele i każde z Was zaczyna żyć coraz bardziej osobno, w coraz większym dystansie emocjonalnym od siebie nawzajem, albo znaczną część Waszej energii pochłaniają kłótnie i walki między sobą.

Być może masz wrażenie jakby zamknięcia w ciemnym labiryncie. Wokół Ciebie mrok i wiele dróg. A w Tobie dużo różnych uczuć. Trudno rozeznać, które z tych dróg mogą prowadzić na jasną polanę. Psychoterapeuta jest taką osobą, która podąża z Tobą w tym labiryncie i świeci wokół latarką. Jest już jaśniej. Możesz poczuć się pewniej i dzięki temu łatwiej znaleźć tę drogę, która jest właściwa.

Zdarza się tak, że trudność czy cierpienie, które towarzyszy Tobie lub bliskiej Ci osobie jest związane ze szczególnym etapem, na którym znajduje się Twoja rodzina. Może ono być sygnałem niezaspokojonych potrzeb czy obaw, które ściśle wiążą się z Waszymi wzajemnymi relacjami. W takiej sytuacji na spotkania terapeutyczne zapraszamy Ciebie i pozostałych członków Twojej rodziny.

Nasze życie codzienne zorientowane jest wokół relacji. Każdy z nas wchodzi w wiele różnych interakcji z innymi ludźmi. Jedne z nich są satysfakcjonujące, inne mniej. O części z nich myślimy z prawdziwą przyjemnością, inne wymagają od nas wiele wysiłku, a nawet odwagi. Niektórych być może z tego powodu unikamy, albo mamy wrażenie, że coś jest nie tak. Być może zastanawiasz się „dlaczego?”.

Warsztaty są jedną z bardziej popularnych form pogłębiania swojego rozwoju. Umożliwiają zdobycie nowych doświadczeń i poszerzenie wiedzy, a dzięki temu, że prowadzone są w grupie pozwalają   przyjrzeć    się  nie   tylko sobie, ale i interakcjom, jakie podejmujemy z innymi ludźmi. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty.

Pogłębianie refleksji nad pracą terapeutyczną i podnoszenie kompetencji zawodowych uważamy za jeden z ważniejszych czynników wpływających na skuteczność psychoterapii. Dlatego też naszą ofertę kierujemy również do wszystkich tych, którzy pracują z ludźmi w obszarze szeroko pojętej pomocy psychologicznej.

Adres: ul. Zachodnia 97 lokal 120

(1 piętro)    90—723 Łódź

E-mail: drogadodomu@gmail.com

Tel.: 607 475 629; 504 122 520; 608 884 320

KRS  0000285945

Oferta

Fundacja

Zespół

Cennik

Kontakt

Artykuły

Strona główna