Przekaż 1%

swojego podatku

na Fundację

Droga do Domu

 

Adobe SystemsAdobe Systems

Oferta dla psychoterapeutów

Pogłębianie refleksji nad pracą terapeutyczną i podnoszenie kompetencji zawodowych uważamy za jeden z ważniejszych czynników wpływających na skuteczność psychoterapii. Dlatego też naszą ofertę kierujemy również do wszystkich tych, którzy pracują z ludźmi w obszarze szeroko pojętej pomocy psychologicznej. W ramach własnego rozwoju zawodowego zachęcamy Państwa do skorzystania z proponowanych form dokształcania: superwizji, interwizji, warsztatów dla terapeutów oraz cyklicznej Akademii Psychoterapii.

 

AKADEMIA PSYCHOTERAPII

To cykliczne spotkania ze znanymi i poważanymi psychoterapeutami, którzy dzielą się doświadczeniem i wiedzą ze swoimi młodszymi koleżankami i kolegami po fachu oraz tymi, którzy pracują lub przygotowują się do pracy w obszarze pomagania. Akademia Psychoterapii ma formę weekendowych spotkań realizowanych w formie wykładów, referatów, dyskusji i warsztatów.

 

SUPERWIZJE

Realizujemy je w formie kontaktu grupowego. Zapraszamy uznanych w środowisku  superwizorów. Jej odbiorcami są zarówno wykwalifikowani terapeuci, jak i osoby szkolące się w pomaganiu. Dzięki superwizji terapeuta ma możliwość pogłębienia refleksji nad swoją pracą, podzielenia się trudnościami i wątpliwościami, może również uzyskać wsparcie

 

INTERWIZJE

Realizowane w gronie mniej lub bardziej doświadczonych terapeutów, by stworzyć okazję do poszerzania wiedzy, umiejętności, rozważania wszelkich praktycznych i etycznych kwestii, jakie mogą pojawić się w czasie prowadzenia terapii, a także zapewnić sobie wzajemne wsparcie i troskę.

Spotykamy się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach 10:30-13:30.

 

WARSZTATY

Informacje wkrótce

 

 

KRS 0000285945

Oferta

Fundacja

Zespół

Cennik

Kontakt

Artykuły

Strona główna